Szanowni Państwo!

Już 14 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – warsztat medialny z Marcinem Prokopem!

W ramach Warsztatów Cooltury przygotowaliśmy event, który pozwoli naszym uczestnikom udoskonalić swoje umiejętności z zakresu autoprezentacji i pracy z kamerą. Uznany dziennikarz opowie o swojej pracy zawodowej w telewizji oraz podpowie jak odnaleźć się w świecie pełnym kamer i fleszy.

Harmonogram

11:30 – 12:10  Warsztaty z kamerą, runda 1

12:10 – 13:00 – Omówienie warsztatów 

13:00 – 13:15  Przerwa kawowa 

13:15 – 14.45 – Wykład teoretyczny

14:45 – 15:45  Przerwa na lunch 

15:45 – 16.30  Warsztaty z kamerą, runda 2 

16:30 – 17:30  Omówienie warsztatów, podsumowanie, zakończenie

Tematyka warsztatu

Oprócz wystąpień przed szeroką publicznością, wprowadziliśmy do oferty szkolenie medialne prowadzone przez Marcina Prokopa. Jest to zarazem forma, w której następuje zamiana ról – tym razem Państwo stają się głównymi bohaterami wydarzeń scenicznych, pod okiem eksperta. Szkolenie z występów publicznych daje uczestnikom użyteczne, eksperckie narzędzia, niezbędne przy wszelkiego rodzaju prezentacjach, przemowach oraz kontaktach z mediami.

Marcin posiada w tym zakresie zarówno doświadczenie praktyczne, poparte kilkunastoma latami pracy w mediach jak i teoretyczne, zdobyte w trakcie warsztatów ze specjalistami w dziedzinie psychologii, logopedii, mowy ciała i aktorstwa scenicznego.

Podstawowy zakres szkolenia (czas trwania 4-5 godzin) obejmuje m.in.:

1) naukę właściwej pracy z mikrofonem, nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym oraz kamerą,
2) wskazówki dotyczące właściwego przygotowania wystąpienia,
3) praktyczne ćwiczenia dykcyjne,
4) praca z mową ciała,
5) kontrola stresu oraz redukowanie tremy,
6) omówienie zasad współpracy z publicznością oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Marcin Prokop

Dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

Jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączny nakład to ponad 250 tys. egz. (m.in. „Bóg, kasa i rock’n’roll“ oraz „Jego wysokość Longin“). W ramach zdobywania różnych zawodowych kompetencji, zdarzało mu się także występować hobbystycznie w filmach i serialach, m.in. „M jak miłość“ oraz dubbingować animowane postacie np. w filmie „Renifer Niko ratuje święta“.

Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm, w tym branżowe konferencje i kongresy, eleganckie gale, festiwale tematyczne, masowe koncerty i wiele innych.

Zwycięzca w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg. miesięcznika Press, nr 9-10/2017.

Suma jego zróżnicowanych i licznych doświadczeń przekłada się na pełne anegdot, fascynujące dla słuchacza wystąpienia i wykłady, które mogą przybierać różną formę oraz charakter, w zależności od oczekiwań klienta.

Prywatnie Marcin jest pasjonatem nowych technologii – sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.

Kup swój bilet już dziś!

[easy-pricing-table id="145"]

Patronat medialny