Pasjonaci o branży fryzjerskiej

Planujesz otworzyć salon fryzjerski? Może jesteś już właścicielem, jednak ciągle brakuje Ci wiedzy jak rozwinąć swój biznes? Odpowiedzi na te pytania i wiele cennych wskazówek usłyszysz na warsztatach z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem.

Wierzbicki i Schmidt – pomysłodawcy i założyciele Akademii WS, gospodarze programu „Ostre cięcie”,  autorzy książki „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera” oraz pasjonaci i świetni trenerzy.

Podczas warsztatów Rozwiń Swój Biznes dowiesz się jak prowadzić dochodowy biznes, jakim jest salon fryzjerski. Otrzymasz wiedzę teoretyczną, ale nie zabraknie praktycznych przykładów. Będziesz miał szansę podyskutować o branży, trendach, dobrych i złych praktykach. Jak również poznasz filozofię prowadzenia salonu fryzjerskiego.

Logika zaprowadzi Cię od punktu A do punktu B. Wyobraźnia zabierze Cię wszędzie”
Albert Einstein

Dlatego jeśli nawet masz mały salon i uważasz, że się przeliczyłeś oraz sądzisz, że Twój biznes nie będzie dochodowy, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Jeśli natomiast marzysz o własnej działalności, to szkolenie z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem ułatwi Ci start.

Ponadto w programie warsztatów:
– dlaczego warto sięgnąć po książkę „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”,
– jakie panują trendy w temacie designu wnętrz, jakie kosmetyki i zabiegi są najbardziej hot, a jakie wybierają najchętniej klienci,
– oraz czas na autografy i  wspólne zdjęcia.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ze szkolenia. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona do 35 osób.